Dlaczego powinieneś stawiać na JAKOŚĆ?

Odzież reklamowa jest bardzo dobrze odbierana przez klientów, współpracowników, osoby obdarowywane. Wywołuje pozytywne skojarzenia pod warunkiem iż przez wiele lat będzie im dobrze służyć. Odzież ta noszona jest w bardzo różnych sytuacjach i warunkach, dlatego mocno eksponowana jest na czynniki atmosferyczne oraz chemiczne (pranie).

Udowodnione jest, że klienci utożsamiają markę, firmę, czy wydarzenie z odzieżą reklamową i logo, którą noszą.  Aby uniknąć “wpadek” stawiaj na jakość. Nie chcesz chyba, aby kojarzono Cię ze złej jakości koszulką, a takie często ulegają szybkiemu zniszczeniu lub wyblaknięciu, a logo Twoje logo nie wygląda wtedy najlepiej.

W naszej branży często zdarza się, że klienci kupują odzież tańszą, ale i gorszej jakości, jednak szybko weryfikują swoje opinie i wracają do jakości. Dziś nie sztuką jest wydać pieniądze, ale wydać je dobrze.

Współpracujemy tylko z marką PromoStars firmy Lpp- największej firmy odzieżowej w Polsce. Firma od wielu lat moze poszczycić się wzorową i ciągle utrzymaną na wysokim poziomie jakością.

Zapraszamy do współpracy